Про приватну садибу

Закарпаття ... Яке п'янке значення у цього слова ... Вікові смереки, своїм корінням що утворюють живі сходинки в зелених величезних лісах Закарпаття, чисте кришталеве повітря, здається застигло, кристалізувалось на розкинутих просторах. Таке воно - Закарпаття. Хто вже мав можливість приїхати на оздоровлення та відпочинок в Карпати, обов'язково кидає монетку, вірячи, що вона допоможе сюди повернутися. А хто ще жодного разу не вдихав повітря Закарпаття, не бродив по його лісах, повинен обов'язково зробити цю, можливо саму захоплюючу у своєму житті, поїздку.

І серед цієї пишності Закарпаття, в мальовничому куточку Закарпатської Верховини, що вражає своєю екологічною чистотою, розкинулося селищє Щербовець. Приїхати сюди - значить з головою зануритися в чарівний світ Закарпаття. А щоб ніч не застала зненацька, щоб під час відпочинку душі і тіла не переживати про те, де ночувати і що їсти, гостей чекають в новій затишній приватній садибі «Щербовець».
Зручність розташування - посеред втішного масиву, що дозволяє почати оздоровлення тільки лише вдихаючи цілющий аромат, витікаючий від смерек, в 5 км від гірськолижного спуску Жденієво в урочищі Тирсовата, в 22 км від ж/д станції Воловець - дозволяє з легкістю дістатися до садиби.

Гості можуть з домашнім комфортом розміститися у двох затишних будиночках, кожен з яких розрахований на вісім чоловік. Котеджі обладнані всіма необхідними зручностями, щоб гості ні в якому разі не відчували дискомфорт. Приготувати їжу можна самостійно. Вдосталь находившись і надивившись на красоту Закарпаття, гості можуть скористатися душовою. А для любителів хорошої пари буде приготована справжня російська лазня на дровах, після якої всі недуги як рукою зніме.

А тепер уявіть: теплий безвітряний вечір, зірки в горах висять так низько, що, здається, тільки простягни руку і дістанеш до небес. Ви сидите біля полум'яніючого в ночі багаття, а навколо розноситься аромат м'яса або овочів, які приготовлені на мангалі, наданому для гостей. І відпочинок Щербовець безсумнівно здасться Вам справжнім раєм.
читати далі
Купание в чане благоприятное для общего улучшения самочувствия, улучшает кровообращение, иммунитет, осуществляет терапевтическое воздействие на кожу читать полностью
Сложно представить зимние развлечения без горнолыжных спусков, захватывающей скорости и великолепия украинских Карпат. Именно здесь, в западной части читать полностью
Отдых в Карпатах представляет собой ни с чем несравнимое удовольствие, потому что именно здесь сочетаются активное времяпрепровождение, живописные читать полностью